Biz Kimiz

SİSTEMATİK Araştırma olarak biz, hedef kitleye yönelik olarak gerçekleştirilen çok kapsamlı kalitatif ve kantitatif araştırmaların yanı sıra yeni tekniklerimiz, profesyonel kadromuz ve etkin saha organizasyonumuz ile de müşterilerimizi kaliteli hizmetle ve doğru bilgiyle buluşturuyoruz.

Misyonumuz, tüketicilerin neden ve nasıl seçimler yaptığını öğrenmek ve tüketici düşüncelerini açığa çıkartmak üzere, en geçerli araştırma teknikleri üzerine odaklanarak pazar araştırmasında “mükemmellik” sunmaktır.

Yola çıktığımız bu mükemmellik anlayışıyla, araştırmalar sonucunda toplanan verileri müşterilerimize yalnızca tablolar ve grafikler olarak sunmakla yetinmeyerek raporlamalarımızda müşterilerimize özel, ayrıntılı çözümlemelere ve yorumlara da yer veriyoruz.
Müşterilerimize ileri görüşlülüğü sağlayacak, uygulanabilir stratejik pazarlama ve iletişim yaklaşımları sunarak yol gösterici oluyoruz. Böylelikle “İş Ortağımız” olarak gördüğümüz müşterilerimize, elde ettiğimiz verilere dayalı bilgilerin, günümüzün zor rekabet koşulları içinde nasıl, nerede ve ne şekilde kullanılabilecekleri konusunda doğru hedeflere odaklanmaları ve doğru iş analizleri yapabilmeleri için yardımcı oluyoruz.

SİSTEMATİK Araştırma olarak, yıllara dayanan bilgi birikimimiz ve benimsediğimiz hizmet politikamız doğrultusunda müşterilerimize geniş bir alanda hizmet sunmaktayız. Bu hizmetler; on-line araştırmalar, lezzet testleri/gıda araştırmaları, sosyal araştırmalar, promosyon etkinliği araştırmaları, yeni ürün testleri, ürün/ambalaj/reklam/kavram testleri, çocuk/genç araştırmaları, müşteri/personel memnuniyeti araştırmaları, müşteri profili belirleme araştırmaları, medya araştırması, marka imajı araştırmaları, sağlık/ilaç araştırmaları, turizm araştırmaları, tutum/davranış ve tüketim ölçümleme araştırmaları şeklinde sıralanabilir.

Uzmanlık alanının saha araştırmaları olduğu şirketimizde, araştırmalarımızın tüm aşamalarını – saha çalışması dahil olmak üzere – kendi bünyemizdeki uzman kadromuzla yürütüyor ve üçüncü şahıslardan bir hizmet almıyoruz. Böylelikle sunulan hizmetin güvenilirliliğini, kalitesini ve hızını da artırmış oluyoruz.

Şirketimiz, gücünü profesyonel olarak örgütlenmiş kalifiye kadrosundan almaktadır. “Doğru İnsan, Doğru Tutum ve Doğru Hedef” anlayışıyla oluşturduğumuz küçük ama profesyonel kadromuz, gerçekleştirdikleri projelere kendilerini tamamen adayan, takım olarak birlikte çalışmaktan memnuniyet duyan ve doğru iletişimi yakalamış bireylerden oluşmaktadır.

Ayrıca, SİSTEMATİK Araştırma olarak “yenilikçi” prensibimiz doğrultusunda oluşturduğumuz web+Android tabanlı online anket sistemimiz olan “SistemAn@liz” ile de müşterilerimizi, ihtiyaçları olan çözümlere daha hızlı, daha ucuz ve %100 güvenilir yeni bir teknikle ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Müşterilerinin ihtiyaç ve yarar sağlamasını önceliği olarak konumlandıran firmamız; iş ortakları için daima yenilikçi, akılcı, objektif ve pratik çözümler sunarak, her zaman başarısını en üst seviyede tutmaktadır. “Kalite”, “Hız”, “Deneyim” ve “Müşteri Odaklılık” ın kurumsal değerler olarak benimsendiği firmamız tüm iş ortakları ile uzun süreli işbirliğini korumakta ve inovasyonu araştırma sektörünün değişmez dinamiği olarak görerek yolunda hızla ilerlemeye devam etmektedir.